پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 15
ديروز : 2
افراد آنلاين : 1
همه : 1141
 
ساعت : ۰۳:۳۲:۱۸
نویسنده : امين سرخوش
نظرات (0)

 

لاستيك دور درب ماشين لباسشويي يكي از مهم‌ترين قطعات و لوازم ماشين لباسشويي است كه نقش مهمي در بهينه كار كردن ماشين لباسشويي بازي مي‌كند مي‌پرسيد چطور؟

وظيفه لاستيك دور درب ماشين لباسشويي ايجاد فاصله ميان ديگ و بدنه ماشين لباسشويي است تا در زمان كار ماشين لباسشويي به دلايل سرعت‌بالاي ديگ و چرخش آن باعث ايجاد صداي نابهنجار نگردد اين‌يك از هوشمندانه‌ترين راهكارهايي است كه براي كم كردن صداي ماشين لباسشويي به‌كاررفته است و چندين سال است كه ادامه داشته و تغيير نكرده است

ولي به دلايل مختلفي ازجمله

  • پاره شدن لاستيك دور درب ماشين لباسشويي
  • سوراخ شدن
  •  پوسيده شدن
  •  جرم گرفتن لاستيك دور درب ماشين لباسشويي

نياز به تعويض آن پيدا خواهيد كرد كه ما در اين آموزش قصد داريم به نحوه انجام اين كار بپردازيم.

۱-قطع كردن برق ماشين لباسشويي

برق ورودي ماشين لباسشويي را جدا كنيد

۲-درب بالايي ماشين لباسشويي را كه به‌وسيله دوپيچ در عقب ماشين لباسشويي محكم شده را بازكرده و برداريد

تعويض لاستيك ماشين لباسشويي

۳- پيچ‌هاي پشت پنل جلويي را به وسيله پيچ‌گوشتي بازكنيد در اين مرحله مراقب باشيد تا به برد ماشين آسيبي وارد نشود

تعمير لاستيك دور درب ماشين لباسشويي

۴- جاپودري را بيرون بكشيد براي اين كار جا پودري را كاملاً بيرون كشيده و در آخر كمي به سمت بالا مايل كنيد تا خار آن آزاد شده و كاملاً از جاي خود خارج شود و تمامي پيچ‌هاي روي قاب را كه در زير جاپودري قرار داشت را بازكنيد.

تعويض جاپودري ماشين لباسشويي

عوض كردن جاپودري

۵- تمامي كابل هاي ارتباطي به برد را به نحوي كه به برد آسيب وارد نشود جدا كرده و كنار مي‌گذاريم و خارهاي بالايي قاب جلويي را مطابق شكل يكي‌يكي آزادكرده و قاب جلويي را كاملاً از جاي خود خارج مي‌كنيم. نمايندگي رسمي بوش در همه ساعات و روزهاي ايام هفته در خدمت شماست.

باز كردن لاستيك دور درب ماشين لباسشويي

Replace the rubber washing machine door 6

۶-درب پاييني كه در بدنه جلويي براي پمپ تخليه و فيلتر تعبيه‌شده را كاملاً بازكرده و تمامي پيچ‌هايي را كه به چشم مي‌خورد را كاملاً باز مي‌كنيم. براي استفاده ازخدمات نمايندگي تعميرات بوش با ما تماس بگيريد.

تعمير ماشين لباسشويي

1452007148052

۷-بعد از باز كردن تمامي پيچ هاي بدنه جلويي دستگاه نوبت به جدا كردن لاستيك مي‌رسد دقت داشته باشيد كه لاستيك دور درب به وسيله يك سيم گرد و يك فنر به طرف وصل مي‌باشد يكي به ديگ و ديگري به بدنه جلويي ماشين لباسشويي كه شما براي باز كردن طرفي كه به بدنه وصل شده است بايد فنر را مانند شكل كمي بازكنيد تا سيم كاملاً از دور لاستيك خارج شود

تعويض ماشين لباسشويي

1452007471802

۸- در مرحله بعد پيچ ميكرو سوييچ درب را باز كنيد و كابل متصل به آن را جدا كرده تا قاب جلويي كاملاً خارج شود. تعميرگاه مجاز بوش آماده ارائه خدمات بيشتر درباره تعميرات لباسشويي به شماست.

تعويض ميكروسوييچ درب

۹- حالا شما به قسمتي از لاستيك كه به ديگ متصل شده است دسترسي كامل داريد كه مي‌توانيد با باز كردن سيم و فنر دور آن لاستيك را خارج كرده لاستيك نو را جايگزين كنيد و تمامي مراحلي را كه تا به اينجا انجام داده‌ايد را كاملاً برعكس انجام دهيد تا لاستيك نو جايگزين شود

تعويض لاستيك دور درب ماشين لباسشويي

نكته: در صورتي كه لاستيك دور درب ماشين لباسشويي شما جرم زيادي گرفته است يا سوراخ يا پارگي ريزي دارد و شما به دلايلي ازجمله هزينه بر بودن تعويض و پيدا نشدن لاستيك دور درب مشابه از تعويض آن صرفه نظر كرديد مي‌توانيد با انجام اين مراحل لاستيك را ۱۸۰ درجه چرخانده تا قسمت پاييني آن‌كه جرم‌گرفته يا پاره شده است به بالا منتقل شود.

نكته: هنگام تعويض لاستيك براي جا انداختن آن از پيچ‌گوشتي يا لوازم نوك تيز براي جا انداختن حلقه دور آن استفاده نكنيد چون احتمال آسيب وارد شدن به لاستيك و پارگي بسيار زياد است و در اين صورت مجبور خواهيد بود براي تعميرات لباسشويي بوش هزينه گرافي پرداخت كنيد.

نمايندگي رسمي بوش آماده ارائه خدمات مربوط به تعميرات همه ماشين هاي بوش است. مراجعه شما تنها با يك تماس تلفني ميسر است و نيازي به انتقال لباسشويي خود به تعميرگاه نمي باشد. اين مزيت مشكل فاصله خدماتي را از بين مي برد و شما را در هر ناحيه تهران كه باشيد قادر مي سازد تا با يك تماس تلفني از همه خدمات تعميراتي لباسشويي بوش بهره مند شويد.

براي بهره مندي از خدمات پس از فروش بوش و تعميرات لباسشويي بوش و همينطور بقيه برندها مي توانيد با ما در ارتباط باشيد.

اگر نياز به تماس با تعميرگاه مركزي بوش و خدمات پس از فروش بوش داشته باشيد مي توانيد از شماره تلفن نمايندگي بوش هاي موجود در سايت استفاده كنيد و خدمات لازم براي تعميرات لباسشويي بوش از ما بخواهيد.

تعميرگاه مجاز بوش و نمايندگي تعميرات لباسشويي بوش با تجربه ساليان خود و نيروي متخصص توانسته رضايت مشتريان خود را جلب كند و اعتماد بيشتري را در ارائه خدمات به دست آورد.

 

منبع: نمايندگي تعميرات بوش

:: موضوعات مرتبط: نمايندگي تعميرات بوش
:: برچسب‌ها: نمايندگي تعميرات بوش,نمايندگي رسمي بوش, تعميرگاه مجاز بوش,تعميرگاه مركزي بوش , خدمات پس از فروش بوش,شماره تلفن نمايندگي تعميرات بوش،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]